Kousen-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kousen-Rpg

Un forum rpg doar cu personaje inventate!!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Feedback with Naomi

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Ishinomori Naomi
Admin
Ishinomori Naomi


Posts : 132
Join date : 2008-09-03

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 4:12 pm

Deci,ce parere aveti despre mine?
Back to top Go down
Akimoto Rosse
Admin
Akimoto Rosse


Posts : 360
Join date : 2008-09-02
Location : In lumea muzicii hip hop

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 4:13 pm

Well...esti foarte de treaba,prietenoasa,nu vorbesti urat despre alti si nu ii barfesti(dinc ate am observat eu).Nu esti certareata,eviti certurile si asta imi place al tine!!Pai..nu te cunosc asa de bien ca mama ta ca sa spun prea multe despre ce cred eu despre tine.Dar..esti o tipa ok!Wink
Back to top Go down
http://kousen-rpg.rpg-dynasty.com
Ishinomori Naomi
Admin
Ishinomori Naomi


Posts : 132
Join date : 2008-09-03

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 4:17 pm

Multumesc pentru ca ai asa o parere buna despre mine..
Back to top Go down
Eric

Eric


Posts : 73
Join date : 2008-09-05

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:46 pm

Nu am nimic personal cu tine , dar atunci cand ti-ai facut personajul , te-ai cam inspirat din unul din personajele mele ... Si aici ma refer la Shizu Uchiha si la citatul de la fisa personajelor , cu puterile ...
Nu as vrea sa te superi pe mine , pentru ca acum m-am logat pe forum si nu prea vreau probleme.
Back to top Go down
Ishinomori Naomi
Admin
Ishinomori Naomi


Posts : 132
Join date : 2008-09-03

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 1:50 pm

Eh..Nu-i nicio problema..Te rog sa ma scuzi ca am furat acea parte,numai ca idei nu am prea avut,pentru ca personajul meu e NINJA..
Back to top Go down
Eric

Eric


Posts : 73
Join date : 2008-09-05

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:00 pm

Mi-am dat seama ca personajul este ninja , insa sunt o multime de puteri pentru un ninja ... Shizu are o anumita istorie si de aceea are toate aceste puteri ...
Back to top Go down
Ishinomori Naomi
Admin
Ishinomori Naomi


Posts : 132
Join date : 2008-09-03

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:05 pm

Cam asa e si personajul meu...Stii,istoria pers. meu e mare,si daca as fi scris-o toata la fisa ar fi avut 2 pagini..
Back to top Go down
Eric

Eric


Posts : 73
Join date : 2008-09-05

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:09 pm

Inteleg , dar daca e aceeasi istorie inseamna ca ai plagiat si acolo.
Oricum , atata timp cat modifici , e totul OK.
Back to top Go down
Ishinomori Naomi
Admin
Ishinomori Naomi


Posts : 132
Join date : 2008-09-03

Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:10 pm

Nu.La istorie nu-ti fa probleme,e diferita in totalitate de a ta..
Back to top Go down
Sponsored content





Feedback with Naomi Empty
PostSubject: Re: Feedback with Naomi   Feedback with Naomi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Feedback with Naomi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Feedback with Eric
» Camera lui Naomi
» Feedback with Riku
» Feedback with Akiro-kun
» Feedback with Rosse

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kousen-Rpg :: Bun venit! :: Feedback-
Jump to: