Kousen-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kousen-Rpg

Un forum rpg doar cu personaje inventate!!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ohayo mina^_^

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Vizitato
Guest




ohayo mina^_^ Empty
PostSubject: ohayo mina^_^   ohayo mina^_^ Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 10:49 pm

Buna,numele meu este denisa dar prefer sa mi se zica deny ^_^ sunt nascuta pe 17.feb.1997 asta inseamna ca am 11 ani si sunt in zodiac varsator Very Happy am parul lung si saten iar culoarea ochiilor sunt caprui ^_^.
Imi plac foarte mult animeurile printre care:Elfen Lied,Vampire Knight,YYH,Hell Girl,Kiddy Grade,Death note,Ghost stories si altele.Personajulfeminin preferat din anime este Lucy din Elfen Lied iar baiat este Kurama din YYH,Zero/Kuran/Ichijou din VK ^_^
Florile mele preferate sunt trandafirii,imi plac foarte mult Very Happy
Imi plac mult jocurile video in special : TOMB RAIDER,The sims 2 cu addonuri si pachete,GTA San Andreas,GTA Vice City (l-am jucat darn u mia prea placut) am mai jucat Obscure 2 (horror) si multe alte jocuri
Animalele mele preferate sunt cateii iar ca animal salbatic imi place foarte mult tigrii si panterele ^_^
Trupe preferate: The Veronicas,PCD,TH,RBD(nu stiu daca mai are rost sa zic caci oricum se despart  ) ,LP,Cascada si altele ^^
Cantareti/e preferati/e am : Shakira,Ruslana,Beyonce,Rihanna,Kelly Clarkson,Britney Spears si altele
Sunt o fire prietenoasa ^_^ imi place foarte mult sa imi fac noi prieteni 
Ador foarte mult Egiptul si tot ce tine de arheologie,pur si simplu imi place la nebunie ^_^” sper ca sa ajung candva in Egipt si in locuri arheologice Very Happy desigur ca imi place si Japonia darn u asa de tare ca Egiptul @_@
Filmele pe care le-am vazut:TOMB RAIDER ambele filme,Piratii din Caraibe,Stapanul inelelor,ma uit la serialul Grey’s anatomy si imi place mult Very Happy si multe alte filme
Ce gen de muzica ascult: orice inafara de manele si populara Very Happy
Ce gen de filme imi plac:Actiune,aventura,comedie,horror,drama etc eu nu prea tin cont de asta,daca filmul mi se pare interesant ma uit daca nu bye Very Happy
Limbi preferate: imi place foarte mult Japoneza ^_^ sip e langa engleza si franceza pe care o invat ~~” acasa invat si ceva japoneza ^_^ si vreau sa mai invat sa descifrez hieroglife :X:X:X
Fructele mele preferate sunt:Bananele :X nactarinele :X caisele,piersicile,lubenita si altele ^_^
Culoarea mea preferata este Rozul dar imi plac si altele darn u asa de mult Very Happy
Animal de casa,am o catelusa pe nume Roxy ^_^ si s-ar putea sa mai imi iau unu (am spus s-ar putea  )

Hobbyuri:
1-imi place foarte mult Egyptul si iubesc arheologia
2-jocurile video
3-imi place sa
desenez
4-muzica
5-animeurile
6-ador locurile istorice

A da san u uit…Locatie : Romania=>navodari……Traiesc in lumea CRAZY =))
TRIO SHOCK LA PUTERE Very Happy…..nu-n trebati ~~”
Daca aveti intrebari va voi raspunde ^_^
Back to top Go down
Akimoto Rosse
Admin
Akimoto Rosse


Posts : 360
Join date : 2008-09-02
Location : In lumea muzicii hip hop

ohayo mina^_^ Empty
PostSubject: Re: ohayo mina^_^   ohayo mina^_^ Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 10:52 pm

Pai..bun venit si tie pe forum!!Distractie si postare palcuta!Ma bucur ca te-ai inscris..sper sa fi activa si sa respecti regulile!Cam atta am avut de spus..ja ne!
Back to top Go down
http://kousen-rpg.rpg-dynasty.com
Ishinomori Naomi
Admin
Ishinomori Naomi


Posts : 132
Join date : 2008-09-03

ohayo mina^_^ Empty
PostSubject: Re: ohayo mina^_^   ohayo mina^_^ Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 11:21 am

Pai...Sa speram ca vei fi activa,si,WELCOME!
Back to top Go down
Sponsored content





ohayo mina^_^ Empty
PostSubject: Re: ohayo mina^_^   ohayo mina^_^ Icon_minitime

Back to top Go down
 
ohayo mina^_^
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ohayo!!!!!!!
» na ! ohayo ...
» Ohayo!^_^ !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kousen-Rpg :: Bun venit! :: Welcome!-
Jump to: