Kousen-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kousen-Rpg

Un forum rpg doar cu personaje inventate!!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Noaptea prin cimitir

Go down 
+3
Pururin
Eiji
Yugao Riku
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Yugao Riku

Yugao Riku


Posts : 71
Join date : 2008-09-03
Age : 29

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 1:48 pm

Riku ridica incept privirea si spuse cu o voce stinsa:
-Buna...
Back to top Go down
Kiro Hmaiama

Kiro Hmaiama


Posts : 79
Join date : 2008-09-05
Age : 28

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 12:02 am

Baiatul se aseza langa ea fara a mai intreba
-Pe cine plangi?
Back to top Go down
Yugao Riku

Yugao Riku


Posts : 71
Join date : 2008-09-03
Age : 29

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 12:59 pm

-Pai....pe mama mea...Ea a fost pentru mine si mama si prietena in acelasi timp...spuse fata scotand din buzunar o micuta fotografie( https://2img.net/h/i248.photobucket.com/albums/gg185/botan95/Kikyo/FIL5511.jpg ). Acesta e mama mea....poate ai auzit de ea...a fost o mare Preoteasa...
Back to top Go down
Kiro Hmaiama

Kiro Hmaiama


Posts : 79
Join date : 2008-09-05
Age : 28

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 12:45 am

off:mai alsat masca=))

on:- kikyou..baiatul se uita surprins la fotografie
Back to top Go down
Yugao Riku

Yugao Riku


Posts : 71
Join date : 2008-09-03
Age : 29

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:19 pm

off: serios? Laughing

on:
-Deci ai auzit de ea...spuse fata uitandu-se calm la baiat.
Back to top Go down
Kiro Hmaiama

Kiro Hmaiama


Posts : 79
Join date : 2008-09-05
Age : 28

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 4:00 am

off:yap

on: -Da ..cine nu a auzit? Asta uinseamna ca tatal tau e...baiatul era inca calm
Back to top Go down
Yugao Riku

Yugao Riku


Posts : 71
Join date : 2008-09-03
Age : 29

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 10:11 am

-Inuyasha...spuse fata lasand capul in jos. Dar si el....a murit cu mult timp in urma...cand eram eu inca fetita mica...
Back to top Go down
Eiji

Eiji


Posts : 222
Join date : 2008-09-05
Location : in front of my computer...^^

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 12:38 pm

off: de cand naiba inuyasha si kikyou au avut un copil T.T ?
on:
Eiji se uita putin la Lina apoi spuse:
-Inteleg....
Back to top Go down
Yugao Riku

Yugao Riku


Posts : 71
Join date : 2008-09-03
Age : 29

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 8:26 pm

off: forumu asta ii numa cu personaje inventate, u know....n-am voie sa-mi inventez un personaj care sa fie "fiica lui Kikyo"?
on:
Fata lasa capul in jos.
Back to top Go down
Eiji

Eiji


Posts : 222
Join date : 2008-09-05
Location : in front of my computer...^^

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 8:52 pm

off: inteleg...don't worry...ce am zis a fost din orgoliu...I hate cuplul kikyou&inuyasha de aceea >.>
Back to top Go down
Yugao Riku

Yugao Riku


Posts : 71
Join date : 2008-09-03
Age : 29

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 8:53 am

off: well....ei sunt preferatii mei Razz
on:
Riku isi intoarse capul catre Kiro. Desi nu parea, el era destul de uimit...
-Ce te uimeste asa de tare?intreba ea.
Back to top Go down
Kiro Hmaiama

Kiro Hmaiama


Posts : 79
Join date : 2008-09-05
Age : 28

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:08 am

-Ah..combinatia semidemon si om
Back to top Go down
Yugao Riku

Yugao Riku


Posts : 71
Join date : 2008-09-03
Age : 29

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:16 am

-Hi hi.....ti se pare interesanta....^^" Oricum....eu am mostenit-o pe mama. Am toate puterile de preoteasa si de la tata am mostenit doar atacurile...evident...fara Tesussaiga...Si...ah....incep sa te plictisesc...mai bine nu mai spun nimic...
Back to top Go down
Kiro Hmaiama

Kiro Hmaiama


Posts : 79
Join date : 2008-09-05
Age : 28

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 6:26 pm

-Nu, nu ma plictisesti....totusi cred ca ti s-ar fii potrivit tesuiga..sincer ai noroc ca ai mostenito pe mama ta..si nu esti la fel de nechibzuita ca tatal tau..
Back to top Go down
Yugao Riku

Yugao Riku


Posts : 71
Join date : 2008-09-03
Age : 29

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 6:37 pm

-Pai....cateodata fac lucruri stupide ca tata...dar cel mai mult, sunt ca mama. Calma, ganditoare si fac lucrurile cu cap. Si de Tessusaiga...se spune ca odata cu moartea tatei, sabia a disparut la fel de rapid. Nimeni nu stie unde este. Dar am o vaga presimtire ca unchiul meu, Sesshoumaru o tine ascunsa. Dar din pacate, nu am vorbit cu el de multa vreme si atunci cand l-am intalnit, nu parea ca tine la mine ca la o nepoata. Abia ca tine le Sessura(fiica lui)...Oricum, am de gand ca intr-o zi sa gasesc sabia si sa o pastrez.

off: Sessura nu exista^^ e doar imaginatia care zboara^^"
Back to top Go down
Kiro Hmaiama

Kiro Hmaiama


Posts : 79
Join date : 2008-09-05
Age : 28

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 5:58 pm

-Orice..lucru bun are doua parti moitmoasele..
Back to top Go down
Mikato_Okimicki

Mikato_Okimicki


Posts : 12
Join date : 2008-09-28
Age : 27
Location : ratacita in lumea visurilor

Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 11:03 am

Mikato intra in cimitir si se opri in dreptul a 2 morminte.Acolo erau mormintele parintilor ei.Chiar daca acestia o abandonasera pe Mikato aceasta ii ierta.Aflase ca aicea sunt mormintele lor de la matusa sa.Ingenuncheaza si se roaga putin.
#Chiar daca m-ati abandonat eu tot va iert.Nu v-am cunoscut dar sunt sigura ca aveati un suflet bun.As fi vrut sa va fi cunoscut..Sa fiu alaturi de voi macar 5 minute.Doar atata as fi vrut...#spuse aceasta in gandul ei si-o lacrima i se prelinse pe obraz.
Back to top Go down
Sponsored content





Noaptea prin cimitir - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Noaptea prin cimitir   Noaptea prin cimitir - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Noaptea prin cimitir
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Noaptea pe balcon
» Prin parc...
» Prin camera..[Akurumo]
» Prin gradina plina de flori

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kousen-Rpg :: Lumea medievala :: Cimintire-
Jump to: