Kousen-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kousen-Rpg

Un forum rpg doar cu personaje inventate!!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Buna tuturor !

Go down 
+2
Akimoto Rosse
Eric
6 posters
AuthorMessage
Eric

Eric


Posts : 73
Join date : 2008-09-05

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:42 pm

Buna tuturor !sunt Anda , sau Andaluza (numele real e defapt Andrada ; dar a vazut ca mi se mai spune si Dada) , dar sunt mai cunoscuta ca Scarlet Smith.A, 14 ani si sunt in zodia Leu.
Sunt inalta , am parul lung , blond si ondulat si ochii de culoarea marii agitate (un verde-albastru tulbure ; daca aud comentarii despre blonde inalte cu ochii albastrii , atunci va poftesc frumusel sa cititi "Inalte si blonde" de Jean Echenoz si atunci o sa vedeti cu cine aveti de-a face ).
Sunt o fire destul de prietenoasa , petrecareata si happy.Beneinteles , am si eu momente mai bune si mai rele , dar nu pot ramane suparata pe cineva prea mult timp.
Sunt din Tulcea , dar nu m-am nascut aici , ci la mare , in Mangalia.Probabil ca tocmai de aceea sunt atat de indragostita de plaja , nisip , apa si soare ... Anotimpul meu preferat este vara , pentru ca este cald , este vacanta si este vremea petrecerilor.
Ce pot sa mai spun despre mine ... Invat la Liceul Spiru Haret din Tulcea si materiile mele preferate sunt chimia , biologia , istoria , desenul , educatia fizica , limba franceza , limba engleza si limba romana.
Ascult orice fel de muzica , in afara de manele (carora nu le pot intelege rostul) si muzica populara (care nu ma pasioneaza).
In general in timpul liber stau pe calculator , citesc , ies in oras sau ... fac orice , numai nu stau degeaba !
Anime-urile mele preferate sunt Paradise Kiss , Naruto , Papa to KISS in the Dark , Loveless , Pure Pure , Kaleido Star , Gallery Fake , Arme Pierdute , Blue Gender si Gravitation.
Cat despre manga ... Imi place orice manga care se incadreaza intr-una din aceste categorii : romance , mature , ecchi , yaoi/yuri , shoujo-ai , horror , drama , school life , adult sau gender bender .
Cam atat despre mine , daca mai aveti intrebari va astept !
Back to top Go down
Akimoto Rosse
Admin
Akimoto Rosse


Posts : 360
Join date : 2008-09-02
Location : In lumea muzicii hip hop

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:44 pm

Ma bucur sa te avd pe aici Andrada!!Pai ce sa iti mai zic inafara de traditionalul "welcome"..?Disrtractie si postare palcuta!Sper sa fi activa si sa respecti regulile!
Back to top Go down
http://kousen-rpg.rpg-dynasty.com
Eric

Eric


Posts : 73
Join date : 2008-09-05

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:52 pm

Multumesc foarte mult pentru intampinare , Rosse !
O sa respect regulile , nu-ti face griji ! Very Happy
Back to top Go down
Shu

Shu


Posts : 97
Join date : 2008-09-04

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:56 pm

Ohayo!Bine ai venit pe forum!Sper sa te distrezi sisa-ti faci prieteni noi!Happy posting!
Back to top Go down
Eiji

Eiji


Posts : 222
Join date : 2008-09-05
Location : in front of my computer...^^

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:59 pm

hai hai....yo ^^ bun venit printre noi...intrebari...muhahah
te-ai gandit vreodata sa devi satanista ?
Back to top Go down
Eric

Eric


Posts : 73
Join date : 2008-09-05

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 1:09 pm

Satanista ? Neutral Stai ca m-ai dat jos de pe scaun cu intrebarea asta ... dar ... nu mam gandit sa devin satanista , in schimb m-am gandit cum ar fi sa fiu ... Nu , niciodata !
Nu sunt credincioasa toata ziua la biserica , dar nici chiar asa ...
Back to top Go down
Eiji

Eiji


Posts : 222
Join date : 2008-09-05
Location : in front of my computer...^^

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 1:18 pm

Nu te speria...asta e intrebarea mea traditionala Razz
Back to top Go down
Eric

Eric


Posts : 73
Join date : 2008-09-05

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 1:26 pm

Aha ... mam gandit la asta ... lol! Ciudata intrebare ... nu e cam sadica ?Avem satanisti printre noi cumva ?Ca daca nu , sa invitam cativa ...
Back to top Go down
Eiji

Eiji


Posts : 222
Join date : 2008-09-05
Location : in front of my computer...^^

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 1:31 pm

eu nu sunt satanist insa.....e o poveste luuunga....nu conteaza ^_^ intrebarea e intrebare si nu...fara satanisti >.> inca Razz
Back to top Go down
Ishinomori Naomi
Admin
Ishinomori Naomi


Posts : 132
Join date : 2008-09-03

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 1:41 pm

Ei..Bine ai venit pe forum Andrada!Intrebari nu am ca te stiu destul de bine..
Back to top Go down
Tamivia Edevis

Tamivia Edevis


Posts : 48
Join date : 2008-09-03
Age : 32
Location : Dalados

Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:33 pm

am si eu o intrebare...(desi te cunosc foarte bine)
cum ti-ar placea sa mori?
Back to top Go down
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Sponsored content





Buna tuturor ! Empty
PostSubject: Re: Buna tuturor !   Buna tuturor ! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Buna tuturor !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kousen-Rpg :: Bun venit! :: Welcome!-
Jump to: