Kousen-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kousen-Rpg

Un forum rpg doar cu personaje inventate!!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ce gen de muzica va place cel mai mult?

Go down 
+2
Eric
Pururin
6 posters
AuthorMessage
Pururin

Pururin


Posts : 30
Join date : 2008-09-05
Age : 30

Ce gen de muzica va place cel mai mult? Empty
PostSubject: Ce gen de muzica va place cel mai mult?   Ce gen de muzica va place cel mai mult? Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 1:22 pm

Eu ascult mai mereu rock,ma face sa ma descarc,si pur si simplu ador cum suna o chitara.Formatiile mele preferate ar fi:Muse,Coldplay,Linkin Park,My chemical romance,Vita de vie,Vama[si Veche]....


Imi place foarte mult sa ascult muzica pentru a ma relaxa....

Oare cine ar putea trai fara muzica?

Luati aminte! Nu genul de muzica pe care il asculti te face om.
Back to top Go down
Eric

Eric


Posts : 73
Join date : 2008-09-05

Ce gen de muzica va place cel mai mult? Empty
PostSubject: Re: Ce gen de muzica va place cel mai mult?   Ce gen de muzica va place cel mai mult? Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 1:33 pm

Ascult orice gen de muzica , in afara de manele si muzica populara ...
Depinde de starea mea de spirit ...
Back to top Go down
Eiji

Eiji


Posts : 222
Join date : 2008-09-05
Location : in front of my computer...^^

Ce gen de muzica va place cel mai mult? Empty
PostSubject: Re: Ce gen de muzica va place cel mai mult?   Ce gen de muzica va place cel mai mult? Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:31 pm

gen de muzica...well....cand sunt cam nebun ascult rock....dar de obicei ceva amuzant sau placut.....ciudat e ca de melodii ma satur cam repede O.o....dupa vreo 3 saptamani nu ma mai atrag pentru ca deja gasesc altele ce imi plac.
Back to top Go down
Akimoto Rosse
Admin
Akimoto Rosse


Posts : 360
Join date : 2008-09-02
Location : In lumea muzicii hip hop

Ce gen de muzica va place cel mai mult? Empty
PostSubject: Re: Ce gen de muzica va place cel mai mult?   Ce gen de muzica va place cel mai mult? Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 8:38 pm

Ador HIP HOPUL!!!Il ador de cand eram mai mica,cam de cand aveam 7 ani!Desi e muzica de strada..eu o ador!!Si in plus dansurile hip hop sunt superbe!
Back to top Go down
http://kousen-rpg.rpg-dynasty.com
Akurumo

Akurumo


Posts : 260
Join date : 2008-09-05
Location : here..and there...everywhere...

Ce gen de muzica va place cel mai mult? Empty
PostSubject: Re: Ce gen de muzica va place cel mai mult?   Ce gen de muzica va place cel mai mult? Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 8:52 pm

Akimoto Rosse wrote:
Ador HIP HOPUL!!!Il ador de cand eram mai mica,cam de cand aveam 7 ani!Desi e muzica de strada..eu o ador!!Si in plus dansurile hip hop sunt superbe!

BRAVO!!BRAVO!!!BRAVO!!BRAVO!!!!!
"Nu e nimic pe lumea asta la fel, ca viata care-o-am in cartier, strazile-mi arata tot ce trebuie sa stiu, am 2000 de motive ca sa fiu cum vrea sa fiu..."
Love this type of music....my favorite one is hip-hop. I love you I love you I love you
~Ascult si celelalte dar nu asa de mult si urasc manelele&populara~
Back to top Go down
Ishinomori Naomi
Admin
Ishinomori Naomi


Posts : 132
Join date : 2008-09-03

Ce gen de muzica va place cel mai mult? Empty
PostSubject: Re: Ce gen de muzica va place cel mai mult?   Ce gen de muzica va place cel mai mult? Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 9:30 pm

Pai ar fi HIP-HOP,ROCK,PUNK,POP(cateodata),RAPP,J-ROCK,J-POP...Mai noi ascult melodiile celor de la Evanescence..Ele ma fac sa ma descarc in situatia in care sunt acum..
Back to top Go down
Sponsored content





Ce gen de muzica va place cel mai mult? Empty
PostSubject: Re: Ce gen de muzica va place cel mai mult?   Ce gen de muzica va place cel mai mult? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce gen de muzica va place cel mai mult?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hachiko's place tanananana ^_^

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kousen-Rpg :: Diverse :: Muzica-
Jump to: